Киселичков: Не мога да повярвам на това нещо, което се случи

Старши треньорът на Спартак (Варна) Тодор Киселичков записа загуба в своя дебют начело на “соколите” и не остана доволен от това. Варненци отстъпиха с 2:3, след като допуснаха гол от дузпа в 102-ата минута.

След истинска драма късметът се усмихна на Локо (София) под светлините в "Надежда"

“Не мога да повярвам на това нещо, което се случи. Причините са много, със сигурност има в нас вина. Не успяхме вместо в последната минута да вкараме и да спечелим. С една изритана топка, карамбол, получи се нещо като падане и затова загубихме мача.

Тази точка, която почти спечелихме, щеше да ни подейства много добре за климата в нашия отбор. Щеше да даде някаква увереност, за да можем да продължим по някакъв път, който сме начертали. Искаме да съживим отбора на Спартак, да побеждаваме, убеден съм, че ще се случи. Тази точка щеше да запали искрицата, защото няма какво да се лъжем след загубите настроението не е много добро. Успяхме да затрудним отбора на Локомотив.

Опитах се да заздравя отборната игра в защита. Въпреки трите гола, мисля, че това нещо се подобри. Искаме да се подобрим и в нападение. Някои от нещата, които бяхме тренирали, са получиха. За мен се случиха необясними неща, но това е футболът. Загубихме с 3:2 и лек път до Варна”, заяви Киселичков.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!