Отборът на Стефан Велков продължава без грешка

Вейле победи с 2:0 като гост Хилерьод в мач от датската Първа дивизия и продължава без загубена точка от началото на сезона. Титуляри за лидера в класирането бяха Стефан Велков и бившият защитник на ЦСКА - София Раул Албентоса. Велков няма пропусната минута през кампанията.

И двата гола отбеляза Кристиан Киркегард. Звездата на Вейле откри резултата в 39-ата минута, а в 52-рата се разписа отново и вече има 6 гола след първите 7 кръга.

Вейле е начело в подреждането с 21 точки и голова разлика 21:2. На второ място е Хвидовре, а топ 6 допълват Сьонерюск, Вендсисел Хелзингор и Нествед.