Илич: Явно това не беше нашият ден

Наставникът на ЦСКА - София Саша Илич сподели след отпадането на тима от Базел, че не е доволен от представянето на отбора през първото полувреме. "Червените" напуснаха европейските клубни турнири след поражение с 0:2 в Швейцария и победа с 1:0 в София

Мечтата угасна! ЦСКА - София приключи в Европа

"Не се самозалъгвам. Първото полувреме беше слабо за нас. Допуснахме две грешки и получихме два гола. Футболистите ми дадоха максимума си. Защитавахме честта на екипите си. Поздравяваме Базел за класирането. Базел имаше няколко положения през първото полувреме, които бяха много добри. През първото полувреме имахме атаки, които недоразвихме. Явно това не е бил нашият ден. Базел има изобилие от качествени футболисти. Шопов бе повален от болест. Йомов не се чувстваше добре. Трябваше да се справяме без тях, а това е трудно. ЦСКА опитва година след година да играе в Европа. Опитахме да вдигнем футболистите и психологически. Най-трудното е да вдигнеш футболистите психологически след такъв квалификационен мач. Трябва да ги вдигнем за първенството".