Красимир Бислимов: Целта е да се задържим в професионалния футбол

Старши треньорът на Спартак (Плевен) Красимир Бислимов не остана доволен след загубата с 1:2 от Крумовград. Плевенчани допуснаха попадение във втората минута от добавеното време, а наставникът заяви, че целта пред отбора е той да се задържи в професионалния футбол.

"
През първото полувреме се представихме доста колебливо и страхливо. Не играхме този футбол, който показахме след почивката. През втората част надиграхме отбора на Крумовград - успяхме да изравним, можеше даже и да поведем в резултата. За сетен път точно в края на мача допускаме гол.

Крумовград се върна на победния път с гол в добавеното време срещу Спартак (Плевен)

Някой път така се получава в дадена ситуация - дали е имало засада или не, това е едно на ръка. Защитникът трябваше да спечели единоборството по-рано, от което се получи голът. Сега влязохме в професионалния футбол и ще гледаме да се задържим. Оттук нататък каквото стане - ако успеем да се класираме по-напред, е добре дошло", заяви треньорът на Спартак (Плевен).

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!