Росен Кирилов: Славия направи по-малко грешки и затова ни победи

Старши треньорът на Ботев (Враца) Росен Кирилов сподели мнението си след загубата с 1:2 от Славия в мач от седмия кръг на efbet Лига. Наставникът на "зелените" заяви, че съжалява за изпуснатите точки и сподели, че неговият отбор е загубил защото е направил повече грешки от противника.

"Не ни достигна това да вкараме втори гол. При 1:0 имахме чисто положение. През второто полувреме можехме да изравним. Поздравявам момчетата. Въпреки че ни липсваха основни играчи, се противопоставихме на Славия и съжалявам, че не успяхме да вземем точки.

Славия обърна Ботев (Враца) и влезе в топ 6

Не съм доволен, защото не взехме точки. Допуснахме два елементарни гола. Вторият - от статично положение. Славия днес допусна по-малко грешки и затова ни победи. При първия гол беше изтекло времето на полувремето. Вместо да изчистим топката, ние се опитваме да я спираме. Това са грешки на младостта.

24 Славия - Ботев (Враца)

Донякъде съм доволен от момчетата, показахме добра игра и борба. От такива мачове трябва да взимаме точки. Мисля, че не си повярвахме докрай, че можем да спечелим този двубой. Надяваме се, че всички ще бъдат готови за мача с Левски. Някои от тях ги запазихме - например Браян Переа", заяви Кирилов.

Снимки: Борислав Цветанов