Лудогорец III с първа победа

Лудогорец III (Разград) надигра в Русе местния Локомотив с 3:2. Двубоят е от втория кръг на Североизточната Трета лига. Юношеската формация на Захари Сираков реализира три пъти за 18 минути. Капитанът Димитър Иванов откри резултата след началния четвърт час.

Локо (Русе) излиза за победа

След още толкова време, съдията отсъди дузпа и разградския вратар Умут Хабил реализира от бялата точка. След 180 секунди Тончо Георгиев направи съотношението класическо. Домакините не се предадоха. Силите им обаче стигнаха за две попадения след почивката, дело на бранителя Ивайло Иванов в 65-а и 83-ата минута.