Септември (Тервел) вкара пет пъти на Локо (Русе)

Септември разгроми Локомотив (Русе) с 5:1 в Тервел. Двубоят е от първия кръг на Североизточната Трета лига. Още можеха да вкарат домакините. Те започнаха вихрено. Румен Николов пропусна да открие резултата. Димитър Михалев пък тресна гредата.

Септември (Тервел): Да започнем с победа

Денис Кадир даде тон за успеха в 28-ата минута. После Владислав Мирчев пропусна да удвои. Всичко приключи само за 9 минути след почивката. 120 секунди бяха достатъчни на Михалев да се разпише два пъти. Николов пък реализира в 61-ата минута за 4:0. Малко след това Живко Парашкевов вкара от дузпа почетния гол за „железничарите“.

Локо (Русе): Септември (Тервел) е качествен отбор

Последваха два пропуска на влезлия като резерва за тервелския тим Кристиан Пешков. Друга резерва на тима Енчо Николов също се размина с попадение. Ивелин Кузманов постави точка на спора в точен удар в 84-ата минута – 5:1.