Миланов: Много тежък мач до 30-ата минута! Само Ивелин може да ми подаде така, чаках го

Полузащитникът на Левски Георги Миланов даде мнението си след успеха с 4:0 нас Хебър (Пазарджик). Опитният футболист призна, че срещата е била много трудна за тима на Станимир Стоилов до 30-ата минута, но след първия гол нещата са се нормализирали. Той похвали Ивелин Попов за асистенцията, която бившият капитан на националния отбор направи.

Левски отнесе още един новак на "Герена"

"Беше изключително тежък мач до 30-ата минута, това е нормално срещу отбор, който се защитава през цялото време. След като падна първия гол, нещата вече бяха различни. Спечелихме заслужено мача. Усещаме винаги феновете, те са винаги до нас, болката след Хамрун е огромна, за мен беше още по-тежко, но ще гледам да се съвзема.

Станимир Стоилов: Левски доказа, че любовта е по-силна от разочарованието

Подхождаме срещу всеки противник с голям респект, по-слабите отбори играят много недъхано срещу нас, заслужено спечелихме, предстои ни мач за Суперкупата, искаме да спечелим още един трофей. Ще преследваме победата и във Враца, там теренът винаги е тежък, но ще се постараем да спечелим. Искам да благодаря на Ивелин - казах му, че само той може да ми подаде и го чакам, липсваше ни такъв опитен футболист срещу Хамрун", заяви Миланов.