Евтимов: Феновете са нашия 12-ти играч, иска ми се да ни подкрепят не само в Европа, а и на шампионатните мачове

Срещу Септември (София) Димитър Евтимов застана под рамката на вратата на ЦСКА - София за първи път през сезона. След победата с 1:0 той говори пред медиите.

ЦСКА - София бие с юношите в efbet Лига

"В никакъв случай не сме подценявали съперника, който заслужава само адмирации за играта си. Септември започна доста ентусиазирано с висока преса и ни затрудниха в някои моменти. Още преди почивката създадохме доста положения за гол, но не успяхме за уцелим вратата. Като цяло бяхме по-добрия отбор.

Нямам проблем с комуникацията със съотборниците ми, без значение кой играе пред мен. Има настроение в отбора след отстраняването на Сейнт Патрикс, както и от победите във вътрешното първенство.

Има страхотен колектив в отбора и това ни помага да преодоляваме трудностите. Мачът в Ирландия беше много тежък, такъв ще бъде и с Базел. Ще дадем всичко от себе си в четвъртък. Феновете са нашия 12-ти играч, иска ми се да ни подкрепят не само в Европа, а и на шампионатните мачове", заяви Евтимов.