Матич: Изиграхме добър и храбър мач, но ни липсваше късмет

Наставникът на Септември (София) Славко Матич даде мнението си след загубата на своя тим от ЦСКА - София. "Червените" се наложиха с 1:0, но специалистът остана доволен от играта на своя тим.

ЦСКА - София бие с юношите в efbet Лига

"Честитя на ЦСКА трите точки. Изиграхме пак един добър мач. Ние сме отбор, който идва от "Б" група и играем с почти същите футболисти. Искаме да играем с топката, но не ни е лесно. Направихме грешки, които каляват един отбор. Още много грешки ще допускаме тук.

ЦСКА не е имал удар към вратата до гола, второто полувреме нямаха също. Играхме срещу голям отбор, който върви нагоре, а ние се опитвахме да играем нашия футбол. Опитваме се, но още много трябва да се работи.

Трябва да работим по-сериозно в защита, за да не допусакме голове. Имахме проблеми на полувремето. Важно е като има хора, които ни подкрепят, виждате Душан Влахович, благодаря му за подкрепата. Рабтим да станем по-силни и да чакаме плодове.

Точките още ни липсват, надявам се да почнем да ги печелим. Много означава подкрепата от всеки. Правим анализи, работим. Днес изиграхме добър и храбър мач, но ни липсваше късмет.

Бил съм тук, не съм играл много мачове заради контузия, нормално се чувствам. Аз съм треньор на Септември сега обаче", заяви Матич.