Румънци вкараха четири пъти на Локо (Русе)

Локомотив загуби в Русе с 0:4 от отбора на Турну Мъгуреле (Румъния) в приятелска среща. Резултатът е показателен за съотношението на силите на терена. Гостите поведоха в 21-ата минута, когато завършиха бърза контраатака с попадение. Алекс Стойчев пък пропиля най-добрия шанс в мача за домакините. 180 секунди след почивката румънците удвоиха след опростена акция. С 70-ата минута, русенския вратар спря съперник с нарушение и след дузпата стана 0:3. Десетина минути по-късно, топката спря за четвърти път в мрежата на Локомотив. Още няколко възможности в атака създадоха северните ни съседи. Пред вратата им пък настанаха суматохи след центрирания, но гол не падна.