Славия препъна ЦСКА 1948 в борбата за седмото място - на живо след 0:2 в Бистрица

Станаха ясни съдиите за мачовете на ЦСКА - София с Базел

Хърватинът Дуйе Струкан ще ръководи първия мач на ЦСКА - София срещу Базел от плейофа за влизане в групите на Лигата на конференциите Срещата е в София в четвъртък (18 август) от 20:00 часа. Негови помощници са Ален Якшич и Боян Зоненица. Четвърти рефер ще е Иван Бебек.

УЕФА обяви часовете на плейофните сблъсъци между ЦСКА - София и Базел

Струкан е познат на друг роден клуб. Той беше главен съдия на двубоя между Локомотив (Пловдив) и Копенхаген на "Паркен", когато "смърфовете" загубиха с 2:4 и бяха елиминирани.

Реваншът в Швейцария пък бе поверен на португалска бригада с главен съдия Антонио Нобре. Асистенти ще са Педро Рибейро и Педро Мартинш, а четвърти рефер Андре Нарсизо.

През 2020 година Нобре беше четвърти съдия на мача между Уелс и България от втория кръг в Лига "В", група 4 на Лигата на нациите. Тогава "лъвовете" отстъпиха с 0:1.

Снимка: startphoto.bg