Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Спартак II (Варна) спечели мач с девет гола

Вторият отбор на Спартак (Варна) победи Волов с 6:3 в приятелска среща, играна в Шумен. Селекцията на Димитър Трендафилов даде заявка за краен успех още в началото, когато само за минута дръпна с две попадения. Точки бяха Александър Янчев в 5-ата минута, а секунди по-късно, Даниел Халачев удвои. Янчев се разписа още в края на първото и в началото на второто полувреме. Ивелин Василев вкара за домакините в 50-ата минута. Десетина минути по-късно обаче, Халачев беше точен за втори път в мача. Боян Димов намали на 2:5 в средата на второто полувреме. Павел Вълчев също се разписа за варненци. Накрая Христо Александров фиксира окончателото 3:6.