Спартак II (Варна) надви Ботев (НП)

3:1 приключи приятелската среща във Варна между втория отбор на Спартак и Ботев (Нови пазар). Домакините си заслужиха успеха. Топката обаче спря първо в тяхната мрежа. Там я насочи Петков Петков след като преодоля варненския вратар. Още няколко ситуации имаха футболистите на Ботев през първото полувреме. Денислав Иванов възстанови равенството от дузпа, реализирана в 10-ата минута. В 35-ата гостите загубиха капитана си Йордан Миленов заради контузия. Само 120 секунди по-късно Даниел Халачев направи обрата факт след пас на Стефан Стоянов. След почивката спартаковци по-често търсеха път към противниковата врата. Не успяха обаче Александър Янчев, Александър Александров и Виктор Иванов. Сполучи само Стефан Стефанов, който реализира в 76-ата минута третото попадение.