Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Черно море II и Несебър я докараха до хикс

2:2 приключи приятелската среща в Обзор между втория отбор на Черно море (Варна) и едноименния тим на Несебър. Стана равностоен двубой.

Милен Николов откри за „моряците“ с глава след центриране на Толга в средата на първото полувреме. Съперникът изравни 180 секунди преди края след продължителна суматоха. Милен Николов завърши с попадение самостоятелен пробив, десетина минути след началото на втората част. Трайо Грозев възстанови равенството с бомбен шут от фаул в 82-ата минута. Още голови положения имаше и пред двете врати.