Черноморец (Балчик) пропусна да разгроми Несебър

Черноморец (Балчик) се наложи само с 2:1 над едноименния тим на Несебър в приятелска среща, играна в Обзор. Успехът можеше и да е тройно по-изразителен, ако черноморци бяха концентрирани в завършващата фаза. Те пропиляха три чисти положения до почивката, чрез Иван Цачев и на два пъти Джорджио Димитров. Доминацията на футболистите от Балчик продължи и през втората част. Алекс Наков откри резултата след пас на Джорджио Димитров в 55-ата минута. Десетина по-късно Почи завърши с попадение триходова комбинация – 2:0. После двамата пропуснаха по едно положение. Трайо Грозев пък не успя да намали пасива на Несебър. Това все пак се случи след корнер и суматоха в 81-ата минута. От щаба на Черноморец са притеснени за здравословното състояние на няколко от момчетата си, резултат от твърдата игра на противника.