Илич: С моментната ни класа, ще ни трябва доста шанс, за да влезем в групите

Наставникът на ЦСКА - София Саша Илич даде мнението си след победата с 4:0 над Македония Гьорче Петров в Лигата на конференциите. Специалистът призна, че отборът му се нуждае от още нови попълнения, които да повишат класата на "червените". Илич изрази задоволство от подкрепата, която футболистите му получиха от трибуните на стадион "Българска армия".

ЦСКА - София отнесе Македония ГП

"Атмосферата беше фантастична! Дойдоха много повече фенове, отколкото бяха предишния път. Тяхната подкрепа означава много за нас. Най-важното от този мач беше, че продължаваме напред. Имахме много несигурност през първото полувреме. Когато вече имахме два-три гола преднина, някои от футболистите решиха прекалено много да се доказват. Както казах преди това, най-трудно е да се играе опростен футбол.

21 ЦСКА - София - Македония (ГП)

И в Македония отидохме с намерението да постигнем добър резултат, но и заради играта, която показахме, и заради атмосферните условия, не успяхме да го направим. На всеки три дни имаме мач, разполагаме с 25 футболисти, можем да разчитаме на всеки един от тях. Централният нападател трябва да вкарва голове. Колкото повече вкарват, толкова по-добре. Това че други играчи също вкараха гол, е добре за нас. Надявам се, че и в следващите мачове ще продължаваме с тази игра, това искаме да показваме - второто полувреме имахме много ситуации.

За да се класираме в групите, трябва и доста шанс. Надявам се, че скоро ще имаме още един-двама нови футболисти, за да повишат конкуренцията. Но с моментната ни класа, ще ни трябва доста шанс, за да влезем в груповата фаза. Отлагане на мача с Берое? В този момент имаме достатъчно капацитет, за да се готвим за всеки противник, какво ще стане нататък - ще видим", каза Саша Илич.

Снимки: Владимир Иванов