Черноморец (Балчик) надви дубъла на Черно море

Черноморец (Балчик) победи втория отбор на Черно море (Варна) в приятелска среща, играна в с.Оброчище. Стана интересен двубой с минимален превес за победителите и голови опасности пред двете врати. В игра влязоха всички налични състезатели на съперниците. Габриел откри резултата за тима от Балчик с удар от десетина метра. До почивката друг гол не падна. 180 секунди след нея, Валентино Петров изравни с удар по диагонала. В средата на втората част обаче, Теодор Тотев стреля неспасяемо от 20 метра във варненската врата. Джорджио Димитров оформи окончателното 3:1, след като прехвърли вратаря, десетина минути преди края.