Септември (Тервел) с поредна победа

Септември надигра Рилци (Добрич) с 3:1 в приятелска среща, играна в Тервел. Румен Николов пропусна да изведе домакините напред в 6-ата минута. След още толкова време тервелския вратар изби опасен удар от фаул на Гюрсел Осман. В 40-ата минута Владислав Мирчев откри сметката на Септември с глава след центриране на Денис Кадир. С нов състав излезе тервелския тим след почивката. В 57-ата минута Енчо Ангелов вкара с шпагат за 2:0 след пас на Венелин Стоянов. Последния подаде в 61-ата минута на Стефан Стефанов, който стреля в ръката на съперник, но после не успя да реализира отсъдената дузпа. Само 180 секунди по-късно Енчо Ангелов се разписа за втори път. В 68-ата минута Мартин Ангелов изпрати топката в мрежата на бившия си тим за окончателното 3:1. До края имаше опасни ситуации и пред двете врати.