100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Септември (Тервел) разгроми Устрем (Дончево) в контрола

Септември надигра Устрем (Дончево) с 6:0 в приятелска среща, играна в Тервел. Домакините доминираха през 90-те минути. Тон за голеадата даде новото попълнение и бивш голмайстор на Устрем Владислав Мирчев в 39-ата минута. Димитър Василев удвои, секунди преди почивката. Кристиян Пешков вкара третото попадение в 55-ата минута. После Стефан Стефанов уцели гредата. Той коригира мерника си в 66-ата минута – 4:0. Малко след това Пешков реализира от фаул. Баръш Николаев вкара шестия гол в 81-ата минута. Секунди преди края гостите получиха дузпа, но Преслав Пасев стреля в гредата.