Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Дзаниоло отново се разписа за успех на Рома, а Ейбрахам пропусна дузпа

Рома спечели и втората си контрола на португалска земя, след като снощи надви местния Портимонензе с 2:0. В предишния си приятелски мач “вълците” победиха Съндърланд със същия резултат.

Резултатът беше открит в 27-ата минута, когато Филипо Трипи се възползва от лошо избита топка от вратаря при корнер и успя да се разпише. След почивката Николо Дзаниоло показа, че се намира в добра форма, след като вече беше вкарал гол срещу Съндърланд. В 60-ата минута той разтресе напречната греда с мощен шут, а в 71-вата се справи с противников защитник, за да удвои резултата. В 85-ата минута португалците нацелиха греда при изпълнение на пряк свободен удар. Само минута по-късно Никола Залевски беше повален в наказателното поле, но от бялата точка Тами Ейбрахам прати топката над вратата и така пропусна да направи победата на своя тим по-убедителна.

Във вторник е най-сериозната контрола на Рома до момента, като съперник на отбора ще бъде Спортинг (Лисабон).