Дзаниоло се разписа при успех на Рома над Съндърланд

Отборът на Рома надви Съндърланд с 2:0 в първата си контрола от своя лагер на португалска земя.

И двете попадения в срещата дойдоха след почивката и бяха дело на играчи, появили се в началото на второто полувреме. Феликс Афеня-Гиан откри резултата в 75-ата минута, а само пет по-късно Николо Дзаниоло го удвои, след като по-рано нацели греда с удар от дистанция. Свързваният с трансфер в Ювентус италиански национал пропусна последните две тренировки на Рома заради физически проблеми, но въпреки това успя да вземе участие в днешната проверка. Следващият приятелски мач на “вълците” е срещу Портимонензе в събота.