100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Ботев (Враца) ще изиграе последната си предсезонна контрола срещу Витоша (Бистрица) в четвъртък

Елитният Ботев (Враца) ще изиграе последната си предсезонна контрола срещу втородивизионния Витоша (Бистрица) на 7 юли (четвъртък) от 18:30 часа. Двубоят ще се играе на стадион "Локомотив" в Мездра.

Възпитаниците на Росен Кирилов вече направиха пет проверки през това лято, като записаха три победи - 5:2 над Янтра, 3:0 над Спартак Варна, 2:1 над Миньор Перник, равенство 0:0 срещу кипърския гранд АПОЕЛ Никозия и допуснаха една загуба от Спартак Плевен с 0:1. Врачани откриват новия сезон във футболната efbet Лига с гостуване на Берое на 11 юли (понеделник).