Автогол повали Янтра (Габрово) във Велико Търново

Етър спечели с 2:1 във Велико Търново срещу Янтра (Габрово) в приятелска среща. Автогол в края на двубоя осигури победата на „виолетовите“. Стана равностоен мач. Гостите имаха минимален превес до почивката. Те материализираха предимството си с попадение в 13-ата минута. През втората част за двата отбора влязоха доста нови играчи. Етър имаше леко предимство. В 65-ата минута Кольо Станев центрира отдясно и Борислав Трендафилов отклони топката с пета в мрежата за 1:1. Секунди преди края Станев даде прострелна топка и Ваньо Иванов я вкара във вратата на своя отбор.