Джордан Морис спаси САЩ от загуба срещу Салвадор

Салвадор и САЩ завършиха 1:1 в мач от Лигата на нациите в зона КОНКАКАФ. Александър Ларин изведе салвадорците в 35-а минута и тимът бе близо до първа победа срещу САЩ след 30-годишна серия от 19 мача без успех, но Джордан Морис спаси точката за американците с изравнителен гол в добавеното време на мача.

Двата отбора завършиха с по 10 души след червени картони на Пол Ариола за САЩ в 70-а минута и Роналд Родригес за Ел Салвадор в 79-а минута. Равенството остави Салвадор на първо място в група D с 5 точки, следван от САЩ 4 и Гренада 1. В група А Ямайка и Мексико също завършиха 1:1. Лиъм Бейли даде аванс на Ямайка в 4-а минута, а Луис Ромо възстанови равенството в добавеното време на първата част. Ямайка е лидер в групата с 5 точки, следван от Мексико 4 и Суринам 1.

Снимки: Gettyimages