Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Грузия смачка и Северна Македония

Грузия записа втора убедителна победа като гост и се утвърди като лидер в групата на България. След като разбиха българския тим преди няколко дни, сега грузинците се справиха и със Северна Македония, като спечелиха с 3:0 в Скопие.

Гостите доминираха, особено през второто полувреме, когато паднаха всичките попадения. Зивзядзе откри резултата в 52-ата минута, а Кварацкелиа удвои аванса десет минути по-късно. Попадение на Кварацкелиа бе отменено след намеса на ВАР поради засада. Северномакедонците направиха опит да се върнат в мача, но така и не стигнаха до гол, а шест минути преди края резервата Китеишвили вкара трето попадения за Грузия.

Грузинците са с пълен актив от 9 точки и имат преднина от 5 точки пред Северна Македония. България е на трета позиция с две точки.

Снимки: Gettyimages