Черноморец (Балчик) вкара шест пъти в Генерал Тошево

Черноморец (Балчик) разгроми Спортист в Генерал Тошево с 6:0. Двубоят е от 24-ия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите започнаха вихрено и отказаха съперника само за 12 минути.

Спортист (ГТ) дава шанс на младите

В 11-ата Ели Маркес откри резултата. Светослав Николов удвои в 15-ата, а в 23-ата Ангел Ангелов направи аванса на Черноморец категоричен. Почи уби всякакви надежди за интрига с попадението си десетина минути преди почивката. През втората част се разписаха още влезлия като резерва Джорджио Димитров и отново Светослав Николов.

Черноморец (Балчик) преследва поредна победа

Още положения създадоха, но не вкараха футболистите от Балчик. Домакините имаха шанс да върнат интригата, но при 0:2 техен футболист измъкнал се зад противниковата защита шутира над вратата.