Христо Иванов: Бяхме опрени до стената, няма да имаме лек мач до края

Капитанът на Етър Христо Иванов остана доволен след победата с 2:0 срещу Марица (Пловдив). "Болярите" прекъснаха серията си от 5 поредни шампионатни загуби и отново се върнаха в топ 4 на Втора лига.

"Спечелихме с голямо себераздаване от първата минута. Нямахме друг избор. Бяхме опрени до стената. Клишето е, че ножът е до кокала - при нас даже беше малко вътре в него. Трябва да бием всеки мач и да се надяваме на грешка на някой от преките ни конкуренти.

Етър се завърна на четвъртото място, битката с Хебър и Миньор ще е жестока

Като част от екипа виждам всеки ден как се раздават всички в отбора. Като се съберат 5 поредни загуби е много тежко. Благодаря на момчетата, че се раздадоха на краен предел. Изкараха 200% от себе си, за да постигнем тази важна победа.

Човек с авторитета на Георги Василев винаги е в полза на клуба. Неговото идване може само да ни помогне. Нашите фенове изстрадаха много. Те заслужават Етър да се бори до последно и да влезе в efbet Лига. Гарантирам им, че се раздаваме максимално.

Марица нямаше за какво да играе, но видяхте какъв отпор ни дадоха. Не мисля, че ще имаме лек мач до края. Трябва да сме луди, за да си го мислим, особено с резултатите от последните двубои", каза Иванов.