Кушев: След почивката тотално надиграхме ЦСКА

Асистентът на Златомир Загорчич в Славия - Мартин Кушев, даде мнението си след края на двубоя на "белите" със ЦСКА - София. "Червените" спечелиха с 3:1 и записаха първа победа под ръководството на Алън Пардю.

ЦСКА - София си гарантира второто място и Европа преди мача на сезона срещу Левски

"Изключително слабо представяне през първото полувреме на нашия отбор, нямаше ги нещата, за които говорихме, нямаше агресия. През второто полувреме тотално надиграхме ЦСКА, можехме да изравним резултата.

19 ЦСКА - София - Славия

В оставащите мачове нашата цел е да видим младите момчетата, които да получат шанс, и да играем за нашата чест, да покажем, че не случайно сме в първата шестица. На това се дължат промените в състава", каза бившият нападател Амкар и Шинник