Монако не сбърка срещу Анже

Монако победи Анже с 2:0 и продължава битката за класиране в зона Шампионска лига. Монегаските надделяха с автогол на Абдул Кадер Бамба в 42-рата минута и попадение на Висам Бен Йедер в 61-вата. Монако е на 4-о място с 62 точки, колкото има и третият Рен, който вчера се наложи над Сент Етиен с 2:0. Анже е на 15-о място с 35 точки.

Монпелие и Метц завършиха 2:2 в друга среща от кръга. Гостите от Метц, които заемат последното място в класирането, поведоха с 2:0 с голове на Дулен и Мафута, но в края отстъпиха инициативата и Монпелие стигна до точката с попадения на Суке в 72-рата минута и Уаи в добавеното време.

Снимка: AS Monaco EN / Twitter