Загорец не се затрудни с дубъла на Берое

Загорец победи като гост с 3:0 дубъла на Берое в мач от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. По този начин отборът от Нова Загора успя да се върне към победния път след загубата от Крумовград преди седмица. Иван Петров откри за гостите в 17-ата минута, а до края на полувремето повече попадения не паднаха. В 75-ата обаче Милен Митев бе точен от дузпа, а малко по-късно Пламен Иванов оформи крайния резултат (81’).

В класирането Загорец остава трети с 59 пункта, а Берое II е последен. Старозагорци вече четири мача са само със загуби и имат в актива си само 22 точки.