Левски (Карлово) удари дубъла на Берое

Левски (Карлово) победи без особени проблеми дублиращия тим на Берое с 2:0 в домакински мач от 24 кръг в ЮИ Трета лига. На стадиона в Карлово домакините взеха това, за което бяха излезли на терена с два гола през двете полуврмена.

В 9-та минута Иван Тошев изпълни добре свободен удар, но вратаря на гостите успя да избие. Петър Петров довкара топката във вратата и откри резултата. В 69-та минута Запрян Запрянов проби в отбраната на гостите през няколко човека и центрира в наказателното поле към Иван Тошев, който бе фаулиран и съдията отсъди дузпа. Запрян Запрянов изпълни хладнокръвно и форми крайното 2:0. Левски (Карлово) продължава да се изкачва в класирането, като след този кръг дели 6/7 място с 34 точки. В следващия кръг карловци гостуват на Борислав в Първомай.