Дубълът на Ботев (Враца) изпусна съседите от Мездра

1:1 завършиха втория отбор на Ботев и гостуващия му Локомотив (Мездра) в дербито на Област Враца. Двубоят е от 26-ия кръг на Северозападна Трета лига. През първото полувреме топката рядко достигаше до врачанския вратар.

Дубълът на Ботев (Враца) ще скочи яко на Локо (Мездра)

Голобрадите момчета на Ботев материализираха предимството си с попадение. То падна в 35-ата минута, когато Христиан Петков подаде топката на Пламен Спасов, а той я насочи в мрежата.

Локо (Мездра) излиза за поредна победа

След почивката домакините имаха три отлични възможности да увеличат преднината си. Петков и Спасов обаче не се възползваха. И стана обратното. В 67-ата минута Пламен Венелинов изравни след асистенция на Антонио Йорданов. В 80-ата минута Спасов извърши нарушение и съдията му вдигна втори жълт и червен картон.