Левски взе дербито с ЦСКА - София при U17

Юношите на Левски до 17 години победиха връстниците си от ЦСКА - София с 2:0 на стадион „Георги Аспарухов“ в мач от 24-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Головете за „сините“ отбелязаха Преслав Бачев в 49-ата и Любомир Тодоров в 55-ата минута от дузпа. Воденият от треньора Виктор Димитров е на четвърто място в класирането с 53 точки, а "червените" са трети с точка повече. Лидер е Лудогорец с 57 пункта.

11 Левски U17 - ЦСКА - София U17

Съставът на Левски U17: 99. Йоан Загоров, 2. Марио Дадаков, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев (90 – 16. Ясен Цветанов), 7. Атанас Килов, 9. Преслав Бачев, 10. Любомир Тодоров, 11. Адриан Райчев (78 – 18. Никола Бандев), 14. Александър Божилов (68 – 8. Кристиан Чачев), 19. Васил Василев (78 - 17. Георги Христанов).

Снимки: Владимир Иванов