Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

ЦСКА - София победи Лудогорец при 17-годишните и се изравни с “орлите” на върха в класирането

ЦСКА - София U17 победи с 1:0 Лудогорец U17 в мач от 23-ия кръг на Елитната група до 17 години. По този начин “червените” се изравниха с “орлите” в класирането, като и двата тима са с по 54 точки.

Двубоят се проведе на тренировъчното игрище в “Панчарево”, а единственият гол падна в началните минути на второто полувреме, когато точен бе Алесандро Николов. Тогава младокът отправи прецизен фалцов удар, който с помощта на гредата прониза вратата на Лудогорец.

6 U17 ЦСКА - София - Лудогорец

В следващия кръг Лудогорец приема Национал, а ЦСКА - София гостува на “Герена” за дербито с Левски.

Снимки: Борислав Трошев