Ювентус (Малчика) разби „студентите“

Ювентус (Малчика) победи гостуващия му Академик (Свищов) с 4:0 в среща от 26-ия кръг на Северозападната Трета лига. Поне още толкова пропуснаха да вкарат домакините.

Ювентус (Малчика) преследва задължителна победа в опашкарското дерби

Герой за тях стана Ивайло Дюлгеров, реализирал хеттрик. Той даде тон за успеха след пробив и пас на Мартин Милков в 15-ата минута. Малко след това при идентична ситуация удвои, но с глава.

В Академик (Свищов) притеснени от лош терен и ялова атака

В 42-ата минута Милков завърши самостоятелен пробив с гол. Четвърт час преди края Дюлгеров беше фаулиран и сам вкара дузпата. Три пропуска пред свищовската врата направи Александър Скорчев. С два се отличи влезлия като резерва Кристиян Марков, а веднъж не реализира другата резерва Александър Младенов.