Янтра би минимално Левски (Левски) в Полски Тръмбеш

Янтра (Полски Тръмбеш) надви вкъщи с 1:0 едноименния тим на град Левски. Двубоят е от 25-ия кръг на Северозападна Трета лига. Любомир Генчев реализира победното попадение. Стори го в 25-ата минута, когато Георги Милчев излезе неразчетено, топката го прехвърли и голмайстора я насочи в мрежата. Там пропусна да я вкара преди това Тони Маречков.

Ивайло Раденцов: Дойде време отново да печелим точки

Това беше всичко интересно в атака през първото полувреме. Втората част започна с две ситуации пред вратата на домакините, но защитниците им с шпагати предотвратиха голови удари. След 70-ата минута левскарите тръгнаха да изравняват. Нападателите на Янтра с възползваха от празните пространства и на три пъти пропуснаха да завършат контраатаките си. В 70-ата минута пък поискаха дузпа за нарушение срещу Генчев, но рефера не вдигна дори картон на извършилия фаула.