Тухел отписа шансовете на Челси

Мениджърът на Челси Томас Тухел отписа шансовете на тима си да продължи напред в Шампионската лига след загубата с 1:3 у дома от Реал Мадрид в първия 1/4-финал.

Неудържим Бензема разпердушини Челси и даде мощен тласък на Реал към полуфинала

“Дали имаме шансове? Не”, отговори германският специалист на въпрос след двубоя на “Стамфорд Бридж”. Реваншът между двата тима е на 12 април на “Сантяго Бернабеу” в Мадрид.

“Това беше едно от най-слабите ни първи полувремена, откакто съм в Челси. Играхме толкова далеч от възможностите си, че няма смисъл да се оплакваме от загубата. Трябва да си върнем нивото. Първото полувреме беше повторение на второто от мача с Бренфорд (1:4).

На почивката променихме тактиката и се опитахме да поправим нещата, но бяхме много далеч от желаното. За пет дни получихме седем гола. Това е тревожно.Ако играем така и срещу Саутхамптън, то най-вероятно ще загубим и няма да има за какво да мислим за мача на “Бернабеу” - ще бъдем екзекутирани”, коментира Тухел.