Тунчев: Рибата се вмирисва откъм главата, подавам оставка

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев подаде оставка. Това стана след днешната загуба с 0:4 от ЦСКА 1948 в мач от 25-ия кръг на efbet Лига. След срещата в Бистрица Тунчев сподели, че поема отговорността и на този етап няма да е треньор на смърфовете в следващия кръг.

ЦСКА 1948 съсипа Локо (Пловдив) след почивката

"Можем само да гадаем дали щеше да е различно, ако не бяхме получили червен картон. Това нещо не се случи, така че няма смисъл да го коментираме. И да кажа, че не е бил справедлив, не мога да го върна. Това е било решението на съдията. Имаше доста странни отсъждания през първото полувреме.

Теренът беше доста тежък. Началото на второто полувреме допуснахме грешка и рухнахме. Поемам отговорността. Рибата се вмирисва откъм главата. Ще подам оставка. Отборът има нужда от рестарт, за да върне предишното лице. Виждам, че има затормозяване в отбора. Явно трябва някаква промяна.

21 ЦСКА 1948 - Локомотив (Пловдив) 4:0

Собственикът винаги е бил зад мен, но е нужна промяна, за да се събуди отбора по някакъв начин. Победите дават самочувствие и увереност. Надявам се Локомотив още следващия кръг да победи. Дали ще бъда треньор? На този етап - не", заяви Тунчев.

Снимки: Борислав Цветанов