Локомотив (Горна Оряховица) разгроми адаша си от Мездра за купата на АФЛ

Локомотив (Горна Оряховица) победи Локомотив (Мездра) с 5:0 и продължава в следващия кръг на турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Двубоят се игра на стадион „Плевен“. Резултатът показва съотношението на силите на терена. Димитър Байдаков даде тон за успеха с попадение десетина минути след началния съдийски сигнал. Красимир Гавазов удвои малко преди почивката. Веднага след нея Тодор Бакърджиев направи резултата класически. В следващите минути в игра за горнооряховския тим влязоха юношите Александър Краев, вратарят Ивайло Стефанов, Кристиян Дечев и Йозгюр Кезим. Ивайло Тодоров реализира четвъртото попадение, четвърт час преди края. Скоро след това Дечев ознаменува дебюта си в мъжкия състав с попадение за окончателното 5:0. Загубилият тим излезе за мача с юношеска формация, като по същото време мъжкия отбор провеждаше тренировка в Мездра.