Два гола в края донесоха успеха на Лудогорец над Сутиеска на старта на Шампионска лига - на живо от Разград

Атанас Илиев влезе като резерва при загуба на Асколи

Българският национал Атанас Илиев влезе като резерва за Асколи, който загуби с 0:2 като гост на Виченца в мач от 31-ия кръг на Серия „Б“.

Нападателят се появи на терена в 58-ата минута, когато замени Федерико Диониси. Той обаче не успя да помогне на своя тим да избегне загубата, която дойде след попадение на Лорис Зонта (85’) и автогол на Джузепе Белуши (89’). Победата за домакините можеше да бъде и по-убедителна, но Никола Леали спаси дузпа на Алесио Да Круз в 17-ата минута.

Асколи е на 8-ото място в класирането с актив от 49 точки, докато Виченца е на 17-ата позиция с 24 спечелени пункта.