Чавдар (Етрополе) доближи върха след минимална победа

Чавдар (Етрополе) спечели с 1:0 гостуването си на Левски (Чепинци) и вече е в подножието на върха в Югозападната Трета лига. Двубоят е от 24-ия кръг на първенството. Трите точки за селекцията на Йордан Юруков осигури попадението на Андон Гущеров. Той беше най-съобразителен при суматохата пред вратата на домакините и насочи топката в мрежата им в 87-ата минута. Футболистите от Етрополе доминираха през 90-те минути. Играта се водеше в половината на левскарите. Мартин Кръстев и Виктор Зоров пропуснаха да открият резултата през първата част. След почивката с гола се размина и Валентин Лазаров. Гущеров пък уцели гредата четвърт час преди последния съдийски сигнал.

Йордан Юруков: Предстоящите мачове са най-трудни