ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА ГРАБНА ПРИЗА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ МАРТ СЛЕД ЗЛАТНИЯ МЕДАЛ В БАКУ

Фейенорд подчини Партизан и в реванша

Фейенорд надигра с 3:1 у дома Партизан в реванша от осминафиналите на Лигата на конференциите и се класира за четвъртфиналната фаза с общ резултат от двете срещи 8:3 елиминира убедително сръбския клуб.

Партизан повежда на два пъти, но Фейенорд гледа към реванша спокойно

Сирил Десерс даде аванс на тима от Ротердам в резултата с куриозен гол в края на първото полувреме. В 45-тата минута Йенс Тоорнстра стреля от фал, а топката срещна гърба на Десерс и оттам влетя във вратата на Партизан. Рийс Нелсън с удар от близко разстояние направи резултата 2:0 в 59-тата минута, а само две минути по-късно Рикардо Гомеш реализира попадение за белградчани. Той порази целта с шут от дъгата на наказателното поле. Крайния резултат оформи Брайън Линсен в 90-тата минута.