Локо (ГО) взе три точки в Дреновец

Локомотив (Горна Оряховица) спечели в Дреновец срещу едноименния тим с 2:1 в среща от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Първата част беше за гостите. Именно тогава те изковаха успеха. Първо в 20-ата минута Стефан Неделчев уцели гредата. Той откри резултата четвърт час по-късно, когато Димитър Байдаков първо шутира, вратаря изби и нападателя подаде на Неделчев за 0:1. Секунди преди почивката голмайстора асистира на Кристиян Райчев за второто попадение. Двамата голмайстори направиха още пропуски. След почивката Дреновец взе инициативата. В 56-ата минута влезлия като резерва Пламен Ненов реализира и върна интригата – 1:2. Този резултата се запази до последния съдийски сигнал. Домакините бяха крайно недоволни от отсъжданията на реферите.

Локо (ГО): Само победа ни устройва в Дреновец