Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика 0:1

Бдин с очакван успех в Свищов

Бдин (Видин) надигра в Свищов местния Академик с 2:0 в среща от 21-ия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен успех на гостите с оглед на превъзходството им в мача. Герой за тях стана Валдемар Лашков, който реализира две попадения. В 17-ата минута топката беше центрирана, Деян Захариев я свали и Лашков откри резултата. Двамата изработиха и второто попадение. То падна в 31-ата минута, когато Захариев стреля с глава, Владимиров изби и Лашков беше точен при добавката. Капитанът Калоян Цветков и влезлия като резерва Александър Веселинов пропуснаха да направят победата по-изразителна. В 70-ата минута пък видинския вратар беше прехвърлен, топката се удари в гредата, върна се на терена и Денис Николов я шутира далече от вратата.