Дунав победи Волов в североизточния финал за купата на АФЛ

Дунав (Русе) надигра Волов с 3:1 в Шумен и ще представлява Североизточна България в турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Заслужена победа за селекцията на треньорския тандем Мартин Цирков – Ивайло Кирилов. На заснежения терен имаше повече единоборства и малко футбол. Четвърт час след началото, голмайстора на русенци Йордан Димитров се възползва от плахите действия на шуменските бранител и вратар, насочвайки топката в мрежата. Той удвои с глава след почивката, когато Преслав Петков центрира. Алекс Кирилов пък направи резултата класически от дузпа. Накрая Румен Касабов стреля, топката се удари в гредата и влезе в мрежата на Дунав.

Дунав разгроми Устрем (Дончево), 15-годишен на вратата на "драконите"