Заги: Рано е да се говори дали сме по-силни, или по-слаби от края на миналата година

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич даде мнението си след победата на своя тим над Локомотив (София). “Белите” се наложиха с 3:0, а Заги призна, че червения картон за “железничарите” също е оказало влияние.

Славия тресна Локо (Сф) - Кирилов с три асистенции, бивши левскари с дебютни голове

“Може да се каже, че общо взето червния картон направи разликата, но и нашата игра през второто полувреме. Успяхме да вкараме 3 гола, използвахме своите положение с хубави и остри атаки.

На мен ми се искаше второто полувреме да играем футбол. През първото се опитвахме с дълги подавания, изритани топки от Вуцов, не се получаваха нещата. През втората част започнахме да се разиграваме и да правим това, което тренираме и взехме трите точки.

26 Славия - Локомотив (София)

Рано е да се говори дали сме по-силни, или по-слаби от края на миналата година. И Ради, и Боби, и Мартин са трима страхотни футболисти и се надявам да помогнат на Славия със своите добри игри. Със сигурност ще имаме успех, ако се представят като днес.

Сега мисля само за мача срещу Пирин. Ако заслужаваме да се класираме в топ 6, ще е идеално за нас”, заяви Заги.

Снимки: Борислав Цветанов