Пещера (Галата) излъга Локо (Мездра)

Пещера (Галата) надви Локомотив (Мездра) с 1:0 в среща от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Двубоят се игра в град Роман, заради наказание на „железничарите“. Те сами са си виновни за загубата. Капитанът Юлиян Младенов изпълни фаул от 35 метра и топката се укроти в мрежата зад Васил Вълчев, половин час след началото. Преди това Иван Аспарухов пропусна да вкара за Локомотив. Пак той се измъкна сам срещу вратаря, който го пресрещна извън наказателното поле и спря топката с ръка, а съдията му вдигна жълт картон в 42-ата минута. В 53-ата Пламен Венелинов се измъкна сам срещу Георги Милчев, но последния изби топката с крак. Светослав Валериев пък стреля с глава на сантиметри покрай гредата в аут. В 82-ата минута влезлия като резерва Милко Милков удари Стоян Иванов и рефера го отстрани с червен картон. В даденото 6-минутно продължение, влезлия като смяна Митко Милчев пропусна да изравни.

Локо (Мездра): Положението ни предопределя целта