Лудогорец III надви Рилци

Третият отбор на Лудогорец спечели в Разград с 3:0 срещу Рилци (Добрич) в среща от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Захари Сираков. Тя доминираше през целия двубой и пропусна да вкара още голове. Не беше изминал и четвърт час от началото, когато топката спря в мрежата зад добричкия капитан Пенко Димов. Там я насочи Петко Петков с глава след центриране на Тончо Георгиев. 120 секунди преди края на полувремето, Борислав Рупанов беше най-съобразителен в суматоха пред вратата на гостите и удвои. След почивката влезлия като резерва Мартин Тодорски уцели гредата. Другата резерва Зафер Инан пък подаде на Димитър Иванов за третото попадение, реализирано в края на мача. Вратарят на Рилци спаси още опасности пред голлинията си.