Волов и Черноморец (Балчик) си вкараха по два гола

2:2 приключиха в Шумен местния Волов и Черноморец (Балчик). Двубоят е от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Съперниците си поделиха надмощието в по едно полувреме. Домакините започнаха плахо и гостите доминираха до почивката. В 12-ата минута Никола Владев отправи прехвърлящ удар и топката се укроти в шуменската врата. Кристиян Бешев пък засече с крак центрирана от фаул топка и стана 0:2 в 29-ата минута. През втората част футболистите на Волов заиграха агресивно и действията се развиваха предимно в половината на съперника им. Боян Димов върна един гол в 57-ата минута. После Юлиян Загоров пропусна за реализира трето попадение за Черноморец. Четвърт час преди края влезлия като резерва Румен Касабов стреля неспасяемо от 27-28 метра – 2:2.

Волов: Черноморец (Балчик) е фаворит